Bua Sejeremane ka Skype

AMOHELANG ALMANCAX FORUMS. U KA FUMANA LITEBISO TSOHLE TSEO U LI BATLANG KA JEREMANE LE PUO EA SEJEREMANE LIFORONG TSA RONA.
    maiketsetso
    Motho ea nkang karolo

Haeba mang kapa mang a batla, ka kopo nkeketse. Mantsiboea, re ka bua ka sehlooho seo re se ikemiselitseng (li-theme tsa Deutsche welle ball hangata).

Nete ​​ea B1, puo ea ka e mpe. Ke bua le basele ka tsela ena, empa ke nahane hore ho ka ba betere ho bua le metsoalle ea Maturkey ka lebaka la liphapang tsa nako mme ka linako tse ling ke mathata a skype.

3,14
    Motho ea nkang karolo

–> Allah rızası her şeyden daha önemlidir. Sana Allah için yardım etmeyi isterim, fakat zamanım çok kısıtlı olduğu için nasıl yardımcı olabileceğim bilmiyorum. Bu arada cinsiyetiniz nedir? Sizi ekleyebimem için önce bunu bilmem lazım. Zira ben bayanın bayanla, erkeğin de erkekle konuşmasını tercih ederim. Karşı cinsle yalnız kalmamamız bize Peygamber Efendimiz (sallallahu aleyhi ve sellem) tarafından öğüt ediliyor. (Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed)

maiketsetso
    Motho ea nkang karolo

Ke nna motho ea kapele.

3,14
    Motho ea nkang karolo

–> O halde ekliyorum kardeş. :)

3,14
    Motho ea nkang karolo

–> Arkadaşla skypedan birkaç defa görüştük. Verimli geçti, umarım yardımcı olabilmişimdir.

kenkogs
    Motho ea nkang karolo

Ke maemong a kenkogs1 a2

E hlahisa likarabo tse 5 - 1 ho isa ho 5 (5 kakaretso)
  • Ho araba sehlooho sena U tlameha ho kena.