E se e le Likhoeli tse 5 le halofo. Morali oa ka ha aa ka a fuoa letsatsi la ho qetela

AMOHELANG ALMANCAX FORUMS. U KA FUMANA LITEBISO TSOHLE TSEO U LI BATLANG KA JEREMANE LE PUO EA SEJEREMANE LIFORONG TSA RONA.
    kaank06
    Motho ea nkang karolo

    Ke ne ke batla ho tla le morali oa ka, ea lulang Ankara, o lilemo li 17 hona joale 'me o tla ba 18 ka likhoeli tse peli.
    Ha ke tsebe hore na ke lokela ho latela tsela efe
    Ha ke so fumane nako ea ho qetela bakeng sa morali oa ka ho tloha Ankara Consulate of Familiennachzug ka likhoeli tse 5 le halofo. Morali oa ka o tla ba lilemo li 18 ka likhoeli tse peli 'me ho ntse ho se na litaba.Ke ile ka ngolla Ausländerbehörde moo ke lulang habeli, maobane ba ile ba nkōpa kopi ea pasepoto ea morali oa ka.
    A na ke bolokele morali oa ka lehlaku?
    Na matsatsi a rona a ho etsa kopo a bohlokoa kapa ke letsatsi leo ba tla fana ka lona?Ke tšoenyehile ka lebaka la lilemo tsa ka, ke etse joang?
    Na ho na le motho ea nang le tsebo ea sebele tabeng ee ea ka arabang?

    kaank06
    Motho ea nkang karolo

    Ke ne ke batla ho tla le morali oa ka, ea lulang Ankara, o lilemo li 17 hona joale 'me o tla ba 18 ka likhoeli tse peli.
    Ha ke tsebe hore na ke lokela ho latela tsela efe
    Ha ke so fumane nako ea ho qetela bakeng sa morali oa ka ho tloha Ankara Consulate of Familiennachzug ka likhoeli tse 5 le halofo. Morali oa ka o tla ba lilemo li 18 ka likhoeli tse peli 'me ho ntse ho se na litaba.Ke ile ka ngolla Ausländerbehörde moo ke lulang habeli, maobane ba ile ba nkōpa kopi ea pasepoto ea morali oa ka.
    A na ke bolokele morali oa ka lehlaku?
    Na matsatsi a rona a ho etsa kopo a bohlokoa kapa ke letsatsi leo ba tla fana ka lona?Ke tšoenyehile ka lebaka la lilemo tsa ka, ke etse joang?
    Na ho na le motho ea nang le tsebo ea sebele tabeng ee ea ka arabang?

    Na ho na le motho ea nang le leseli mabapi le taba ee?

E hlahisa karabo e le 1 (kakaretso e le 1)
  • Ho araba sehlooho sena U tlameha ho kena.