Sejeremane, sekhutlo sa anecdote sa Jeremane - GERMAN

huku ya motlae

• Karabo ea 75
  • Ponahalo ea 25846

Litho tsa 0 le baeti ba 1 ba shebile sehlooho.

Offline 3,14

• Fanatic ea Germanx
  • Molaetsa: 7470
  • Lekala la 140
  • ho kopanela liphate: Bay
Re: sekhutlo sa fıkraaa
« Reply #22: Mphalane 31, 2012, 11:23:03 hoseng »
-> : haha: : haha: : haha:
E-re ho be le sechaba se tsoang ho uena se hlokang se molemo, litaelo tse ntle, le ho thibela bobe. Ke bona ba pholositsoeng. Li Ali Imran, 104.

Offline 3,14

• Fanatic ea Germanx
  • Lekala la 140
« Reply #23: Mphalane 31, 2012, 11:25:53 hoseng »
--> Başkan Bush'un yeni talimatı:
-Ke hatisitse setempe se nang le setšoantšo sa ka, ho tloha joale ho ea pele litempe tsena li tla sebelisoa mangolong ohle a Mopresidente.
Kamora nakoana, ho ile ha bonahala hore litempe ha li khomarele enfelopo.
Mopresidente Bush o ile a halefa mme a letsetsa ofisiri mme a botsa;
- Litempe tse nang le setšoantšo sa ka ha li khomarele, na ha ua beha sekhomaretsi ka morao?
- Re khanna, monghali, ra re ofisiri mme ra eketsa;
- Lebaka leo e sa khomarelang ke hore motho e mong le e mong o tšoela mathe ka pele ho setempe ..... " : haha:
E-re ho be le sechaba se tsoang ho uena se hlokang se molemo, litaelo tse ntle, le ho thibela bobe. Ke bona ba pholositsoeng. Li Ali Imran, 104.

Offline 3,14

• Fanatic ea Germanx
  • Lekala la 140
« Reply #24: Mphalane 31, 2012, 11:30:59 hoseng »
--> Kaza yerinin etrafını önce polis kordonu sonra da büyük bir meraklı kalabalığı çevirmişti.. Gazetesine,iyi bir kaza fotoğrafı yetiştirmek isteyen uyanık foto muhabiri çemberleri aşamayınca

"Yol verin.. Yol verin.. Ben kaza kurbanının oğluyum" diye bağırmağa başladı. Kenara çekilip yol verdiler.. Foto muhabiri yaklaştı.

Arabanın önünde bir eşek yatıyordu. :-))))

Offline 3,14

• Fanatic ea Germanx
  • Lekala la 140
« Reply #25: Mphalane 31, 2012, 11:44:14 hoseng »
--> Kompozisyon ödevi:
Aşağıdaki konulara kısa ve etkili bir şekilde değinen bir yazı yazın.

1. Din
2. Cinsellik
3. Gizem

100 alan ödev:

Allahım! Hamileyim. Acaba kimden?

Offline le türkkız

• Pro Mitglied
  • Molaetsa: 278
  • Lekala la 19
« Reply #26: Mphalane 31, 2012 ka 06:33:57 pm »
son iki fıkra müthiç  : haha:  : haha:  : haha:

Offline le türkkız

• Pro Mitglied
  • Lekala la 19
« Reply #27: Mphalane 31, 2012 ka 06:34:20 pm »
--> Kaza yerinin etrafını önce polis kordonu sonra da büyük bir meraklı kalabalığı çevirmişti.. Gazetesine,iyi bir kaza fotoğrafı yetiştirmek isteyen uyanık foto muhabiri çemberleri aşamayınca

"Yol verin.. Yol verin.. Ben kaza kurbanının oğluyum" diye bağırmağa başladı. Kenara çekilip yol verdiler.. Foto muhabiri yaklaştı.

Arabanın önünde bir eşek yatıyordu. :-))))

herseye atlamamak lazım  ;)  : haha:

Offline Soziologin-D

• Voll Machaba a 2
  • Molaetsa: 133
  • Lekala la 6
« Reply #28: Pulungoana 01, 2012, 09:20:50 hoseng »
İri kıyım biri girer meyhaneden içeri. gözüne yanında bir kadeh alkol ve başı önüne eğik efkarlı bir adam ilişti.
Yanına varıp adamın kadehini bir dikişte içti ve elini efkarlı adamın sırtına vurdu bir kaçkez.

- neyin var dostum, hayat güzel, kaldır başını, hayattan tat al.

efkarlı adam:
-ben üzülmeyeyim de kim üzülsün, ben ölmeyeyim de kim ölsün

iri kıyım adam:
-anlat dostum ne oldu...

efkarlı adam:
-sabah erken eşimle kavga ettim, eşim beni evden kovdu. Bu tartışma üzerine işe geç kaldım.
Patron zaten bahaneliydi bana ve beni işten kovdu. Dışarı çıktım aklım allak bullak olmuştu
sağdan bir araç çarptı bana, topallaya topallaya yürümeye başladım ve kendi kendime dedimki
eşim benim bu halime görürse üzülür, benimle barışır niyetiyle evin yolunu tuttum.

Kapıyı açtım içeri girdim ne göreyim eşim beni aldatıyor. Gözlerime inanamadım, dünyüm yıkıldı ve hemen mutfağa girip
kapıyı kilitledim. kendimi öldürmek için gazı açtım ama faturayı ödemediğim için gazı kesmişlerdi.
Çekmecedeki silahı çıkarıp başıma dayadım; silah tutukluluk yaptı. Bir ip astım tavana boynuma geçirdim
kendimi bıraktım ip çürük çıkıp kopmuştu. Attım dışarı kendimi eczaneye gittim fare ilacı aldım ve kadehime boşaltım
lanet olsun onu da SEN İÇTİN
ben ölmeyeyimde kim ölsün

iri kıyım adam:
 :o

Offline 3,14

• Fanatic ea Germanx
  • Lekala la 140
« Reply #29: Pulungoana 01, 2012, 09:45:35 hoseng »
-> : haha: : haha: : haha: litlatse :)

Offline le türkkız

• Pro Mitglied
  • Lekala la 19
« Reply #30: Pulungoana 01, 2012, 11:42:15 hoseng »
İri kıyım biri girer meyhaneden içeri. gözüne yanında bir kadeh alkol ve başı önüne eğik efkarlı bir adam ilişti.
Yanına varıp adamın kadehini bir dikişte içti ve elini efkarlı adamın sırtına vurdu bir kaçkez.

- neyin var dostum, hayat güzel, kaldır başını, hayattan tat al.

efkarlı adam:
-ben üzülmeyeyim de kim üzülsün, ben ölmeyeyim de kim ölsün

iri kıyım adam:
-anlat dostum ne oldu...

efkarlı adam:
-sabah erken eşimle kavga ettim, eşim beni evden kovdu. Bu tartışma üzerine işe geç kaldım.
Patron zaten bahaneliydi bana ve beni işten kovdu. Dışarı çıktım aklım allak bullak olmuştu
sağdan bir araç çarptı bana, topallaya topallaya yürümeye başladım ve kendi kendime dedimki
eşim benim bu halime görürse üzülür, benimle barışır niyetiyle evin yolunu tuttum.

Kapıyı açtım içeri girdim ne göreyim eşim beni aldatıyor. Gözlerime inanamadım, dünyüm yıkıldı ve hemen mutfağa girip
kapıyı kilitledim. kendimi öldürmek için gazı açtım ama faturayı ödemediğim için gazı kesmişlerdi.
Çekmecedeki silahı çıkarıp başıma dayadım; silah tutukluluk yaptı. Bir ip astım tavana boynuma geçirdim
kendimi bıraktım ip çürük çıkıp kopmuştu. Attım dışarı kendimi eczaneye gittim fare ilacı aldım ve kadehime boşaltım
lanet olsun onu da SEN İÇTİN
ben ölmeyeyimde kim ölsün

iri kıyım adam:
 :o

süperrrrrrrrrrr  litlatse :) 

Offline 3,14

• Fanatic ea Germanx
  • Lekala la 140
« Reply #31: Ka la 01 Pulungoana 2012, 05:52:11 thapama »
--> Temel ile Cemal terorist olamaya karar vermişler. Cemal'in elinde bir bomba, arabasıyla dolaşıp duruyorlar ve bombayı koyacak yer arıyorlar. Cemal:

-Uyy Temel,şu arabayi piraz yavaş sur, elumdeki patlayacak.

-Düşunduğun şeye bak, ben yedeğini aldum. Bagajda bitane daha vardur. : haha:

Offline le türkkız

• Pro Mitglied
  • Lekala la 19
« Reply #32: Ka la 01 Pulungoana 2012, 10:26:51 thapama »
hahhahahahhahahahha temel und cemal isst komischhh

German Translation | Ho ithuta Sejeremane | Numeri ea Sejeremane | Boiketlo ba Jeremane
Matsatsi a Jeremane | Mantsoe a Sejeremane | Lipina tsa Sejeremane | Mebala ea Jeremane | Forum Archive

LIPUO TSE TSOETSOANG: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu